Bursa Doğalgaz Firması

Bursa Doğalgaz Firması

Bursa Doğalgaz Firması

Pencere imalatında en çok öne çıkan malzemeler ahşap, alüminyum ve PVC’dir. Ahşap, yalıtım açısından iyi sonuçlar verebilmesine karşın sürekli bakım istemesi ve çabuk deforme olabilmesi ve maliyeti nedeniyle çok tercih edilememektedir.  Alüminyum ise yüksek mukavemetine karşın düşük yalıtıma sahip olması ve maliyetinin yüksek olması nedeniyle çok avantajlı değildir. PVC pencereler ise iyi yalıtıma sahip olması, uzun yıllar dayanarak bakım gerektirmemesi, uygun tasarım ve destek elemanlarıyla yüksek mukavemetlere erişebilmesi, ahşap ve alüminyuma oranla daha düşük maliyeti sebebiyle en çok tercih edilen malzemedir.Bununla birlikte sizlere sağladığı kolaylıklarda bulunmaktadır.

Temizlenimi kolaydır ve saydamlık özellikleri bulunduğu için ışığın aktifliği sorunu yaşamazsınız.Önceleri bir üretim malzemesi olarak PVC’yle ilgili çok çelişkili tartışmalar olmaktaydı. Bununla birlikte bilimsel araştırmalar çağdaş üretim yöntemleri ve işleme standartlarıyla PVC’nin sürdürülebilir gelişmeye katkıda bulunan bir malzeme haline geldiğini göstermektedir. Bu durum, özellikle de Pvc profillerden üretilmiş pencereler için uygundur.

Dışarıdaki manzarayı daha rahat izleyebilmek için daha çok PVC pencereler tercih edilmektedir. PVC pencere modelleri taban genişliğine göre sınıflandırılmaktadır. Bu da fiyat aralığında farklılıklara neden olmaktadır. PVC pencerelerin fiyatlarını etkileyecek bazı hususlar bulunmaktadır.

Bursa'nın tüm ilçelerinde ve çevre illerde hizmetimiz mevcuttur.

Detaylı  bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

-0224 364 31 04


DİĞER BÖLGELER

41 Yıllık Tecrübemiz ile Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.