Alüminyum Giydirme Cephe

Alüminyum Giydirme Cephe

Alüminyum giydirme cepheler; dış kabuğunu oluşturan ince cephe elemanları ile mekândan daha fazla faydalanmayı, iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlamayı, iklimlendirme cihazları ile homojen bir havalandırma sağlayarak mekânların kısa sürede ısıtılıp soğutulabilmesini sağlamaktadır.

Üniversan Pazarlama departmanı bünyesinde kurulan tasarım ekibimiz ile sektöründe en mükemmele ulaşma hedefi ile müşterilerimizin binalarına estetik tasarımlar ve alternatifler hazırlayarak binaları monoton ve sıradan bir görüntüden kurtarıp, estetik bir yapıya kavuşmasını sağlamakta: bunu yaparken de teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, projelerin uygulanmasında tüm imalat, montaj ve güvenlik yönetmeliklerini de yerine getirmeyi kendine bir düstur olarak benimsemektedir.

Alüminyum giydirme cephe; mimari bakımndan son derece modern bir görüntü sağlarken, verimlilik bakımından da; söz konusu alanın verimli kullanımına dair pek çok açıdan avantaj sağlaması ile ön plana çıkar.

Alüminyum profiller dikey ve yatay açılar ile gruplandırılarak, istenilen ölçülerde dış cepheyi tasarlamaya imkan sağlar. Bu süreçte müşteri talepleri ve mevcut yapının yapısal özellikleri, genel gereksinimleri de dikkate alınır. Ekibimiz bu tür isteklerinize karşın hazırlıklı olup ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda hizmet verilmektedir.

Alüminyum Giydirme Cephe Sistemi Skylight olarak ta adlandırılan Alüminyum Giydirme Cam Cepheler ekonomik ve estetik görünümlü cephe giydirme çözümüdür. Modern mimarinin kullanıldığı tüm Binalarda ,galeri ve çatı açıklıklarında ,doğal aydınlanma ihtiyacının hissedildiği tüm alanlarda mimari estetiğe destek oluşturan sistemlerdir.Bizler de Üniversan ltd. şti. olarak sizlere bu hizmeti eksiksiz ve memnuniyetin aktif olduğu bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz.


Üniversan LTD.ŞTİ olarak firmamız Bursa merkez olmak üzere tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

-0224 364 31 04

-0224 362 06 18 

Diğer Hizmetler

41 Yıllık Tecrübemiz ile Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.