Cam balkon Servisi

Cam Balkon

Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Klasik  seri katlanır cam balkon sistemimizin teknik yapısı 8mm  cam kullanımı için uygundur.Klasik sistemde yağmur kanalı olmadığı için yağmur suyuna karşı  %45 izolasyon sağlamaktadır.

Sistemin renk seçenekleri mevcuttur.Klasik sistemin kasa üzerinde bulunan damlacık sayesinde sadece cam üzerinde oluşan buhar suyunu tahliye etmek amacıyla tasarlanmıştır. Bu yüzden yağmur suyunu sadece %45 oranında tahliye edebilmektedir.

Cam Balkon ;istenildiğinde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiğinde ise tamamen açabilmenizi sağlayan bir balkon kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde balkonun istenilen kısmı açılabilmektedir.

Sistem çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır ve bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar - hareketli yapı sayesinde kullanımı kolaydır. Tam olarak kapatılıp açılabileceği gibi cam panellerin bir ya da birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da sağlar. Sistemin yapısı alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, yönlendiricili aparatlar, temperli cam, yalıtım dolgu malzemeleri ve fitillerden oluşmaktadır.

Manzaranız sistem yapısı gereğince taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt içermemektedir. Bu da manzara ve görüntüde hiç bir kayıp oluşturmaz. Manzaranız tablo görünümüne bürünür. Dışarıdan bakıldığında da binaların yapısında bir değişiklik ve bozulma olmamaktadır. Bu nedenle göze hoş görünmeyen yapısal kirlilikler oluşmaz.Üniversan olarak amaçladığımız hizmet tam olarak sizlere eksiksiz ve de kusursuz bir hizmet sağlamaktır.Bunu da üstün teknoloji ile kullandığımız aletler ve işinde uzman çalışanlarımızla başarmamız mümkün olacaktır.


Üniversan LTD.ŞTİ olarak firmamız Bursa merkez olmak üzere tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

-0224 364 31 04

-0224 362 06 18 

Diğer Hizmetler

41 Yıllık Tecrübemiz ile Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.