Isıtma-Soğutma Sistemleri

Isıtma-Soğutma Sistemleri

Üniversan LTD. ŞTİ. olarak dürüst ve kaliteli hizmet hedefi ile 1968' den bu yana Bursa'nın birçok ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana mekanik tesisat mühendisliği ve müteahhitliği konusunda hizmet veren Üniversan LTD. ŞTİ. bünyesi ve sektöründeki kaliteli ürünlerin bayilikleri ve proje desteği uygulamalarında teknolojik farklılıklar yaratmak amacındadır.
Şirketimizin sunduğu hizmetler;
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde hizmetlerimizi geliştirmek, müşterilerin beklentilerine cevap verebilmek ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak öncelikli hedefimizdir.
Bunun için müşterilerimize gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri; kaliteli, teknolojik, enerji ekonomisini gözeten, ilk yatırım ve işletme maliyeti optimizasyonu sağlayan, estetik ve sağlıklı ürünlerle, doğaya saygılı ürünler sunmayı amaçlarız. Bunun yanında müşteriye iyi bir hizmet sunma çabasında olan ekip ve çalışanlarımız bu yolda emin ve başarlı adımlarla ilerlemektedir.
Türkiye ve İhracat pazarlarımızda 3000 adetin üzerinde çalışan soğutma sistemi ile, Üniversan LTD. ŞTİ. başarılı satış organizasyonu, iş ortakları ve servis merkezlerini içinde barındıran geniş bir ağ  ile iyi bilinen bir marka olarak gelişmesine devam etmektedir.
Bizi diğer markalardan farklı kılan yanımız; daha  ekonomik bir ısıtma-soğutma sistemi yatırımı ile, kullanım ömrü boyunca, optimum enerji tüketimi ve yüksek verimlilik  sağlayan cihazlar üretme iddiamızdır.  
Sizleri ısıtma ve soğutma projelerimizle ilgili danışmanlık hizmeti almaya davet etmekteyiz. Uzmanlarımız sistem yükleri ve proje ihtiyaçlarını belirleme konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Projelerimiz için en doğru ve uygun çözümü sunmak öncelikli görevimizdir. 

Üniversan LTD.ŞTİ olarak firmamız Bursa merkez olmak üzere tüm ilçelerde ve Bursa çevresi illerde hizmet vermektedir.
-0224 364 31 04
-0224 362 06 18 

Diğer Hizmetler

41 Yıllık Tecrübemiz ile Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.