Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Üniversan Otomatik Kapı Sistemleri, ilk etapta kendisine koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.Proje aşamasından satış sonrası,servis sonrası hizmetlerine, tüm çalışanlarıyla bu ike doğrultusunda kısa süre içerisinde sektörün sayılı firmaları arasına girmeyi hedef olarak belirlemiştir ve başarma yolunda ilerlemektedir. Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek müşterilerine en son teknoloji, ekonomi, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır.

Üniversan Sistemleri'ni bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Üniversan Otomatik Kapı Sistemleri, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış,kaliteyi sadece uygulamada değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız; işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Üniversan ltd. şti. ekip ve çalışanları olarak sizlere memnun olacağınızı garantileceyecek hizmetler vermeyi amaçlamaktayız.


Üniversan LTD.ŞTİ olarak firmamız Bursa merkez olmak üzere tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

-0224 364 31 04

-0224 362 06 18 

Diğer Hizmetler

41 Yıllık Tecrübemiz ile Çözüm Ortağınız Olmaktan Gurur Duyuyoruz.